Menu

Rozterki życiowe

co tu dużo się rozpisywać? właściwie nie trzeba, bo kto to będzie czytać? Swoisty pamiętnik egoisty, człowieka który nie dopuszcza ludzi do siebie, a jeśli to zrobi dostaje po dupie...

Pierwsze wypociny

eljokerroo

No cześć, jeśli to czytasz to znaczy, że zawędrowałeś daleko wśród kresów internetu. Trudno... moja lub Twoja strata. ten Blog jest dla mnie, o mnie... swoisty pamiętnik jak już wspomniałem. opowieści o rożnych aspektach mojego życia, uczuciach i odczuciach, doświadczeniach, porażkach i wzlotach (porażek jest więcej na liczniku). 

Ale od początku...

dwudziestoparolatek z problemami własnego ja, z akceptacją samego siebie, uważającego się za człowieka skurwiela z wewnętrznymi problemami i rozterkami niedopuszczającego ludzi do siebie - to własnie ja! Cześć i czołem :) 

Zrozumcie mnie proszę i mój styl pisania - człowiek który nie mówi o sobie, zakłada słuchawki i nie istnieje nagle zakłada bloga... sam jestem w szoku tego co robię... nowa sytuacja dla mnie, nowa osoba w internecie dla Was i nawet jeśli nikt tego nie przeczyta mi będzie po prostu lżej...będę tutaj pisał o sobie.. Poznacie mnie (a może to ja w końcu poznam siebie). w kolejnych "wyznaniach".

Z fartem, EJ

 

© Rozterki życiowe
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci